REHAU používá na webové stránce cookies, aby se mimo jiné zlepšila funkčnost pro naše uživatele (jako například u účtů nebo uložených nastavení). Pokud budete nadále stránku používat, souhlasíte s použitím takových cookies ve Vašem přístroji. Další informace naleznete v naší Směrnici na ochranu dat.

Nabídka za 5 minut

Poskytňete nám prosím informace o vašem stavebním projektu a ihned obdržíte první cenovou nabídku!

m 2
Toto pole je nutné.
Toto pole je nutné.
REHAU plošné vytápění vytvoří z Vašeho domova příjemnou a útulnou oázu. Lehce a s rovnoměrným rozložením teploty vyhřeje Vaše obytné místnosti. Oproti jiným systémům šetří plošné vytápění náklady a energii, aniž by při cirkulaci vzduchu docházelo k víření prachu. Systémové prvky se schovají v podlaze, stěnách nebo ve stropě, při zařizování interiéru nejste tedy omezeni topnými tělesy.
Věděli jste, že pomocí plošného vytápění REHAU můžete také chladit vzduch? Při vysokých venkovních teplotách využijete potrubí Vašeho topného systému a necháte v něm cirkulovat studenou vodu. Systém se tak zcela přizpůsobí Vašim požadavkům. Bez hluku a průvanu promění Váš obývák při každé venkovní teplotě v útulné místo.
Toto pole je nutné.

REHAU@HOME

Kompletní nabídka od instalatéra, za 5 minut ve Vaší poštovní schránce.